Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 р. N 439 
"Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. N 1266" (далі - Постанова N 439),Керівники бувають різними: спокійні та надто емоційні, відверті й занадто приховані...Конфлікти з підлеглими можуть призвести до невдоволення працівників, які перестануть викладатися на повну на своїх робочих місцях. Якщо ви хочете побудувати успішний бізнес, дуже важливо ставитися до своїх підлеглих з повагою.


Шановні роботодавці!

 


Буковинський державний медичний університет зарекомендував себе як один з найкращих вищих навчальних закладів країни на ринку освітніх медичних послуг IV рівня акредитації, що випускає висококваліфікованих фахівців медичної галузі. З метою сприяння працевлаштуванню випускників нашого університету створено цей сектор.

 

Сектор сприяння працевлаштуванню випускників здійснює добір фахівців із заявленими вимогами від лікувально-профілактичних закладів та організацій області та країни. Ми створюємо базу резюме випускників нашого університету, що постійно поповнюватиметься та поновлюватиметься.

 

Шановні роботодавці Ви маєте можливість користуватися цією базою та знаходити для себе найбільш цікавих кандидатів. Крім того, надається унікальна можливість розміщення інформації щодо вакансій на сайті сектору.Створити профіль

Реклама

Підготовка до ЗНО для абітурієнтів БДМУ

Опитування

Робота на селі, це

Підвищення моєї фахової майстерності
Покращення фінансового стану
Мені всерівно де працювати
Це не для мене
Я мажор