Головна » Роботодавцю » Роботодавцю

Роботодавцю

Шановні роботодавці!

 

Буковинський державний медичний університет зарекомендував себе як один з найкращих вищих навчальних закладів країни на ринку освітніх медичних послуг IV рівня акредитації, що випускає висококваліфікованих фахівців медичної галузі. З метою сприяння працевлаштуванню випускників нашого університету створено цей сектор.

 

Сектор сприяння працевлаштуванню випускників здійснює добір фахівців із заявленими вимогами від лікувально-профілактичних закладів та організацій області та країни. Ми створюємо базу резюме випускників нашого університету, що постійно поповнюватиметься та поновлюватиметься.

 

Шановні роботодавці Ви маєте можливість користуватися цією базою та знаходити для себе найбільш цікавих кандидатів. Крім того, надається унікальна можливість розміщення інформації щодо вакансій на сайті сектору.

 

Для цього необхідно заповнити анкету роботодавця.  Будь ласка, заповніть необхідні поля і надішліть анкету на нашу електронну адресу: media@bsmu.edu.ua

По кожній вакансії подається окреме оголошення. Всі поля обов’язкові для заповнення і повинні відповідати їхній назві і змісту.

При розміщенні вакансії забороняється:

  • Дублювати один і той же текст в різних категоріях.
  • Описувати більше однієї посади в тексті одного оголошення.
  • Розміщувати інформацію, заборонену українським законодавством, а також оголошення, що запрошують на роботу в сферу грального бізнесу, у фінансових пірамідах, релігійних сектах, заробіток в Інтернеті, мережевий маркетинг.
  • Розміщувати рекламу товарів і послуг.

Всі вакансії проходять перевірку адміністратора. У разі невідповідності тексту оголошення з правилами розміщення вакансій адміністрація залишає за собою право відмовити у публікації вакансії. Роботодавець несе повну відповідальність за інформацію, яку він розміщує про свою компанію і вакансії, відповідно до чинного законодавства України.

 

Заявки від роботодавців будуть розміщуватися у секторі сприяння працевлаштуванню на стендах адміністративного та навчальних корпусів.

Сектор сприяння працевлаштуванню випускників також пропонує роботодавцям брати участь у заходах, присвячених питанням працевлаштуванню молодих фахівців.

 

Випускники Буковинського державного медичного університету, маючи прекрасних наставників, поєднують в собі високій рівень практичної підготовки з належним рівнем теоретичних знань, легко опановують новітні сучасні технології. Саме такі працівники потрібні вашому закладу.

 

Щиро дякуємо за увагу та сподіваємося на тісну співпрацю.

 

ЗРАЗОК АНКЕТИ РОБОТОДАВЦЯ

 

anketa-robotodavcya.doc [41 Kb] (cкачувань: 11)


Коментарі до статье:

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм іменем

Створити профіль

Реклама

Підготовка до ЗНО для абітурієнтів БДМУ

Опитування

Робота на селі, це

Підвищення моєї фахової майстерності
Покращення фінансового стану
Мені всерівно де працювати
Це не для мене
Я мажор