Головна » Роботодавцю » Правила підбору колективу, з яким приємно працювати

Правила підбору колективу, з яким приємно працювати

Керівники бувають різними: спокійні та надто емоційні, відверті й занадто приховані... Хтось покричить, а потім просто забуде про все, що говорив, а є й ті, хто начебто відносяться до своїх підлеглих відмінно, навіть хвалять їх, а потім різко, буквально без будь-якого попередження просять написати «за власним».

А адже всі чудово розуміють, що загальний успіх справи багато в чому залежить саме від того, наскільки злагоджено працює весь колектив, а не окремі його ланки.

Ось і висновок з усього цього: кожен начальник в першу чергу повинен в собі розібратися, і лише потім приймати на роботу людей. Це неодмінна запорука формування гарної команди...

Втім, не можна не сказати, що підлеглі від цього не виграють. Вони також вправі вибирати, придивлятися до начальника, ну а вже тільки потім вирішувати, чи потрібен він їмі!

Нерідко трапляється, що заходиш в офіс, а там виключно одні світловолосі дами сидять, а в деяких випадках лише шатенки чи брюнетки. Як Ви вже здогадалися, це залежить здебільшого від того, якими є колористичні уподобання начальника.

А ось що стосується сексизму, то тут ним навіть і не пахне.

Справа в тому, що бос буквально на підсвідомості при прийнятті на роботу вибирає лише певний типаж, безумовно, в деякій мірі орієнтуючись на навички та вміння кандидатки. Але, як говориться, про смаки не сперечаються, хіба що для роботи даний підхід не зовсім коректний і нерідко обертається повним крахом.

А якщо ж зовнішній фактор відкинути, то залишається як мінімум два найголовніших аспекти, які кожен керівник повинен враховувати, приймаючи на роботу людей.

Перше - це дані, які вказані в резюме претендента. Втім, це також часто дає збої. Наприклад, ще декілька років тому справжнім фетишем серед роботодавців вважалися люди, які володіють ступенем MBA, але вже через деякий час кожен з них розумів, що крім працівника із завищеною самооцінкою він більше нічого не отримував. Ось тому спиратися лише на ці дані буде замало для ухвалення рішення про прийняття на роботу.

Кожен кадровик знає, що ідеальне резюме не є запорукою довгого та плідного співробітництва. «Професіонал за резюме» може навіть і випробувальний термін не пройти, в той час як претендент з менш блискучими даними залишається, а потім ще й карколомну кар'єру будує.

Тут, безумовно, роль відіграє другий не менш важливий фактор - психологічний. Іншими словами, набираючи персонал, треба орієнтуватися не лише на одні професійні якості, але й на характер людини, що допоможе створити максимально сприятливу обстановку в колективі.

Крім стандартних вимог рідко хто висуває додаткові, тому що або фантазія не працює у вітчизняного роботодавця, або просто лінь. Насправді ж дуже важливо оточити себе емоційними людьми, які не приховують емоцій і готові їх виражати без жодних проблем. Такі працівники на несвідомому рівні будуть визнавати право за іншими виражати свої емоції, так як і самі знають, що це таке. А Ви зможете зрідка влаштовувати на роботі свого роду «італійський дворик» без ризику отримати тут же на стіл заяви про звільнення.

Джерело: http://www.naim.ru/


Коментарі до статье:

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм іменем

Створити профіль

Реклама

Підготовка до ЗНО для абітурієнтів БДМУ

Опитування

Робота на селі, це

Підвищення моєї фахової майстерності
Покращення фінансового стану
Мені всерівно де працювати
Це не для мене
Я мажор