4 листопада під керівництвом в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко відбулася нарада за участю начальників відділів обласного центру зайнятості, директорів міських та районний центрів зайнятості, на якій проаналізовано роботу служби за 9 місяців поточного року. 


Відбувся ярмарок професій
“Ярмарка професій – це твій шанс знайти саме ту роботу, яка тобі необхідна”, – саме під таким гаслом, 21 жовтня в 
Horizont Business Hub відбувся захід, який організував зустріч роботодавців і амбіційних людей.16 липня 2015 року за ініціативи народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Костянтина Яриніча та Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександри Павленко відбулося засідання «круглого столу» на тему «Проблеми працевлаштування випускників, що навчаються за спеціальностями медичного профілю».


Місячник професійної орієнтації молоді 2015
З метою створення передумов для професійної самореалізації молоді, зокрема учнівської, запобігання молодіжному безробіттю, підвищення їх мотивації до легальної зайнятості в Україні та на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки, Концепції державної системи професійної орієнтації населення з 01 по 30 жовтня 2015 року Чернівецька обласна служба зайнятості проводить Місячник профорієнтації молоді


Відбудеться ярмарок вакансій
Управління молоді та спорту Чернівецької ОДА 21 жовтня проводить ярмарку вакансій у приміщенні «Horizont Business Hub» (м. Чернівці, вул. Доброго, 5). Початок реєстрації учасників о 9.00. Запрошуються всі бажаючі.


 


 Головний спеціаліст Департаменту кадрової політики та запобігання корупції МОЗ України Г. І. Гасюк надав роз’яснення, чи мають право лікарі-інтерни на  щорічну відпустку та відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами і для догляду за дитиною до трьох років?


Пунктом 12 Додатку до постанови Кабінету Міністрів України № 65 від 01.03.2014 року «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» передбачено припинення встановлення доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників.
У зв’язку з тим, що більшість працівників навчальних закладів поряд з основною роботою виконують додаткову роботу на умовах сумісництва, суміщення, розширеної зони, виконують обов’язки тимчасово відсутніх працівників, КМОППОіНУ надає роз’яснення цих понять.Законом України «Про вищу освіту» від 17 січня 2002 р. № 2984 визначено, що інтерном називається особа, яка має повну вищу освіту і освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста медичного або фармацевтичного спрямування та навчається з метою отримання кваліфікації лікаря або провізора певної спеціальності відповідно до переліку лікарських або провізорських посад (ст. 53).

Згідно з Положенням про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти ІІІ–УІ рівнів акредитації, медичних факультетів університетів, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я від 19 вересня 1996 р. № 291, зареєстрованим у Мінюсті України 3 грудня 1996 р. за № 696/1721, спеціалізація (інтернатура) є обов’язковою формою післядипломної підготовки випускників усіх факультетів вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації, медичних факультетів університетів, незалежно від підпорядкування та форм власності, після закінчення яких їм присвоюється кваліфікація лікаря (провізора) – спеціаліста з конкретної спеціальності та видається сертифікат установленого зразка.

Таким чином, інтернатура (спеціалізація) є невід’ємною ланкою безперервного процесу підготовки у вищому медичному (фармацевтичному) закладі освіти фахівців за напрямом професійного спрямування «Медицина» та «Фармація».У листі N 11.02-07/21/20947 від 15.07.2013 р. Міністерство охорони здоров'я надало роз'яснення щодо надбавки за вислугу років медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров'я.

Надбавка за вислугу років медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров'я встановлюється у порядку (далі - Порядок N 1418) згідно з яким до стажу роботи, який дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається, зокрема:

- час строкової військової служби, якщо працівник до призову на військову службу працював на посадах лікарів і фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою, визначених у пункті 3 цього Порядку, в державних та комунальних закладах охорони здоров'я, і протягом трьох місяців після звільнення з військової служби (без урахування часу проїзду на постійне місце проживання) був прийнятий на роботу на одну із зазначених посад в державному або комунальному закладі охорони здоров'я;

- час військової служби, служби в органах і підрозділах цивільного захисту, служби у Держспецзв'язку, служби у підрозділах Держспецтрансслужби, служби осіб рядового і начальницького складу на зазначених у пункті 3 цього Порядку посадах у Збройних Силах, інших військових формуваннях та правоохоронних органах України і колишнього СРСР (зміни внесені до Порядку N 1418 постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 р. N 23).


 


Мінсоцполітики у листі № 478/13/84-13 повідомляє, що Законодавством України, зокрема пп. 140.1.7 Податкового кодексу України, встановлено, що суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються за рахунок бюджетних коштів, визначаються Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п. 9 роз. І Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон на працівника, який перебуває у відрядженні, поширюється режим робочого часу того підприємства, до якого він відряджений. Замість днів відпочинку, не використаних за час відрядження, інші дні відпочинку після повернення з відрядження не надаються.


1 2 3
Попередня     Наступна

Створити профіль

Реклама

Підготовка до ЗНО для абітурієнтів БДМУ

Опитування

Робота на селі, це

Підвищення моєї фахової майстерності
Покращення фінансового стану
Мені всерівно де працювати
Це не для мене
Я мажор