Головна » Новини » Відбувається реформування служби зайнятості

Відбувається реформування служби зайнятості

4 листопада під керівництвом в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко відбулася нарада за участю начальників відділів обласного центру зайнятості, директорів міських та районний центрів зайнятості, на якій проаналізовано роботу служби за 9 місяців поточного року. 

Любов Кожолянко зазначила, що служба зайнятості проходить процес реформування, яке сьогодні є на часі. В наступному році запрацює Національне агентство зайнятості, яке втілить передовий досвід європейських країн і діятиме за принципом кадрового агентства з підбору персоналу. Тому реформування – це не лише зміна назви, але і зміна функціональної складової. Ключовим аспектом реформування є оптимізація та скорочення штатної чисельності працівників служби на 12% по області.

В.о. директора обласного центру зайнятості довела до відома директорів необхідність виконання наказів Державної служби зайнятості (Центрального апарату), зміни чинного законодавства та проаналізувала роботу базових центрів зайнятості в розрізі кластерів.

За словами Любові Кожолянко, за підсумками 9 місяців поточного року спостерігаються ознаки позитивної динаміки на ринку праці. Незважаючи на зменшення кількості вакансій, у порівнянні із аналогічним періодом минулого року, зріс рівень їх укомплектування і становить 83,4%, що на 0,7% більше ніж у січні–вересні 2014 року. За сприяння служби  працевлаштовано майже 7, 5 тисяч осіб, що на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року. З метою створення нових робочих місць, 240 осіб з числа безробітних (в 1,4 рази більше ніж у січні–вересні 2014 року) виявили бажання відкрити власну справу та отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Начальники відділів довели до відома керівників міських та районних центрів зайнятості необхідність виконання Закону України від 11.02.2015 №183-VIII «Про відкритість використання публічних коштів» та  облікову політику базових центрів зайнятості, зміни в нормативно-правових актах щодо видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці та проведення інформаційно роз’яснювальної роботи серед населення області про послуги служби зайнятості. Наголошено на необхідності продовження системної роботи із вразливими категоріями населення, в тому числі внутрішньо переміщеними особами, демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО.

 

За інформацією Чернівецького регіонального центру зайнятості


Коментарі до статье:

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм іменем

Створити профіль

Реклама

Підготовка до ЗНО для абітурієнтів БДМУ

Опитування

Робота на селі, це

Підвищення моєї фахової майстерності
Покращення фінансового стану
Мені всерівно де працювати
Це не для мене
Я мажор